Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mes viktimave në Dibër edhe pronari i minierës! Galeria jashtë funksionit që nga 2015

Mësohet se inxhinieri Ismail Hoxha, i cili ka humbur jetën ka qenë njëkohësisht edhe pronar i kësaj miniere.

Sipas burimeve konfidenciale, kjo galeri ka qenë jashtë kushteve teknike për punë dhe ka qenë jashtë funksionit që nga viti 2015.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet