Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Manastirliu zbardh mesazhet me Veliajn: Çfarë më thoshte kur ishte me COVID-19

Në takimin e zhvilluar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj me banorët e njësisë numër 9 në Tiranë ishte dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Ajo zbuloi bisedat që bënte me kryebashkiakun kur ky i fundit ishte i infektuar me COVID-19.

“Po zbuloj një bisedë personale po vlen që ta dini të gjithë ju.

Kur Erioni u prek nga Covidi në gusht të këtij viti, këta që bëjnë këtë ping pongun politik ishin me pushime në atë kohë, me Erionin flisja cdo ditë dhe gjëja që më thoshte ishte:

“Kur do iki, kur do dal, kur do negativizohem që të dal se kemi aq shumë gjëra ndërkohë që ishte online gjithë kohës”,”– tha Manastirliu ndër të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet