Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kim Jong-un në romancë të re, shfaqet me këngëtaren në daljet publike

Këngëtarja Hyon Song-Wol, dhe diktatori i Koresë së Veriut, Kim Jong Un duket se kanë nisur një romancë mes tyre.

Këngetarja është parë gjithmonë e më shumë në krahë të tij. Ajo ka zvendësuar në të gjitha daljet publike zyrtare motrën e diktatorit, e cila kondiserohej si krahu i djathë i Jong Un-it.

Historia e diktatorit dhe e këngëtares ka marr një kthesë 360 gradë pasi sipas mediave ndërkombëtare ata të dy kanë pasur në romancë në 10 vite më para por që u refuzua nga babai i Kim Jong Un.

Gjithashtu në vitin 2013 diktatori raportohet se donte që ta vriste këngëtaren pasi kjo e fundit zotëronte një video me përmbajtje seksuale të Kim Jong Un.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet