Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko pozitiv me COVID-19, si është gjendja e tij

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Lajmi është bërë i ditur përmes një njoftimi për mediat, nga vet Banka e Shqipërisë. Mësohet se gjendja shëndetësore e Sejkos paraqitet e mirë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet