Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Plas mes Mustafa Nanos dhe Bujar Kapexhiut: Unë të vras o i pafe, të duket vetja…

Bujar Kapexhiu ka kërcënuar hapur analistin Mustafa Nano.

Teksa po diskutonin në lidhje me fyerjet ndaj feve, referuar debatit mes Turqisë dhe Francës, Nano tha se Kapexhiu është i aftë edhe të vrasë nëse fyhet.

Këtë gjë, Kapexhiu e pranoi hapur, dhe sa se nëse Nano mund t’i fyejë gjënë e shenjtë, ai edhe mund ta vrasë.

Kapexhiu shkoi më tej, teksa tha se Nano e quan vete atesit, por për të është thjesht një i fe.

Pjesë nga biseda
Mustafa Nano (drejtuar Kapexhiut): Ky edhe të vret…

Bujar Kapexhiu: Unë edhe të vras Nano, nëse ti më cënon gjënë e shenjtë, të vras…

Mustafa Nano: Po ja, e tha vetë.

Bujar Kapexhiu: Po jo dëgjoni, se atij i duket vetja ateist, por unë këta i quaj të pafe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet