Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Koronavirusi prek kryetarin e Bashkisë Gjirokastër dhe shefin e Komisariatit

Koronavirusi ka prekur kreret dhe zyrtaret e shume insitucioneve ndersa diten e sotme mesohet se eshte konfirmuar si i infektuar edhe kryetari i Bashkisë së Gjirokastrës.

Burimet bejne me dije se përveç kryebashkiakut Flamur Golemi pozitiv me Covid janë konfirmuar edhe shefi i komisariatit të policisë dhe një doganier.

Diten e djeshme COVID shkaktoi vdekjen e 7 personave ne 24 oret e fundit nderkohe qe mes viktimave ishin edhe nje mjek nga Lushnja dhe nje infermiere nga Tirana, citon lajmifundit.al.

COVID-19, 7 humbje jetë dhe 284 të infektuar në 24 orë

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet