Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I shtrirë në anë të rrugës, gjendet i pajetë një person në Elbasan, dyshohet se…

ELBASAN
Një person është gjetur i pajetë në lagjen “5 Maji” në Elbasan. Mësohet se personi është gjetur i vdekur në anë të rrugës në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Viktima dyshohet se mund të jetë përplasur nga një automjet, por Policia pritet të zbardhë ngjarjen të plotë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet