Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Debati me Mustafano Nanon, sqarohet Bujar Kapexhiu: Do ta vras por me…

Karikaturisti Bujar Kapexhiu ka sqaruar deklaratën e tij, pasi tha se Mustafa Nanon, mund edhe ta vriste, nëse e prekte në gjëra të shenjta.

Në një lidhje me Skype, në “Open”, pak minuta pasi bëri deklaratën e bujshme, Kapexhiu tha se nuk e kishte fjalën për një vrasje, në kuptimin e saj të parë.

Karikaturisti shtoi se Nanon, do ta vrasë, por jo me revolver. Kapexhiou tha se analisitin do ta godasë me një karikaturë.

“Do ta vras Nanon….në dorë nuk do të kem një revolver, por një penë që ta bëj karikaturë. Çfarë ti them tjetër unë Muçit?”- tha Kapexhiu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet