Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në aksin Korçë-Bilisht, plagoset shoferi

Një aksident në aksin nacional Korçë-Bilisht në afërsi të fshatit Nevicisht u regjistrua këtë të mërkurë.

Nga informacionet e para mësohet se janë përplasur dy mjete e për pasojë njëri prej drejtuesve të mjeteve ka marrë plagë në trup.

Menjëherë pas aksidentit drejtuesi i mjetit është transportuar drejt spitalit të Korçës, jashtë rrezikut për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet