Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“U bëre ti moj k****”, ofendohet Fjorela pasi refuzoi të dilte me Mevlanin

Të refuzosh një djalë nuk është dhe aq e pranueshme, por kjo ka ndodhur në emsionin “Për’Puthen”.

Pas dështimit të takimit me Shqipen, Mevlani filloi të mpleksej pas Fjorelës.

Kjo e fundit e ftoi në një takim, mirëpo sipas bukuroshes, gjatë takimit romantik nuk ka ndjerë asgjë.

Ndërkohë pas takimit në studio, Mevalni e ka surprizuar Fjorelën duke i dhuruar një buqetë të madhe me lule e një arush gjigant.

Këto dhurata, nuk mjaftuan që Fjorela të ndryshonte vendimin e saj në lidhje me Mevlanin.

Vetë bukuroshja ka deklaruar se nuk ka “tërheqje fizike dhe seksuale” për Mevalnin dhe për këtë arsye nuk dëshiron që të dalë në takim me të.

Pas takimit të parë, Fjorela e knsideron Mevlanin vetëm si shok. Ndërkohë këtë të martë, u transmetua takimi i Fjorelës me Ervinin.

Gjatë diskutimit në studio, Fjorela deklaroi se pas refuzimit që i bëri Mevlanit, shumë persona e kanë fyer, ndërsa shtoi me humor se personat mund të jenë edhe të afërm të Mevlanit.

“Më shanin, u bëre ti moj k***ë të refuzosh Mevlanin. Sikur unë çfarë kisha bërë. Të betohem ndonjëherë mendoja se mos janë të afërm të Mevlanit ato që shkruanin.”-tha ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet