Salinji mbledh demokratët në Korçë: 25 prilli do të sjellë ndryshim

Politikë
Salinji mbledh demokratët në Korçë: 25 prilli do të

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka zhvilluar një takim me strukturat e PD-së në Korçë.

Në një sallë të tejmbushur me mbështetës Salianji është shprehur i bindur për fitoren e PD-së.

Ai është shprehur mirënjohës ndaj demokratëve.

“Ne kemi zgjedhur luften e perplasjen, ju kemi dalë përballë pa u fshehur, kemi nxjerre qelbin e korrupsionit, krimit dhe pisllekut ne siperfaqe, është vetem ceshtje kohe sa te thahen e treten dhe te ikin me gjithe peshtiresine qe kane krijuar #25 Prill ne do te sjellim ndryshimin!

Të gjithë bashkë me fitoren e thellë të Partisë Demokratike”, ka përfunduar ish-deputeti.

ME TE LEXUARAT