Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama takim me gjeneralin në Beirut: Për të konfirmuar sy më sy vijimin e operacionit për kthimin e fëmijëve të tjerë

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me Gjeneralin Abass përpara kthimit në atdhe bashkë me fëmijët shqiptarë. Për Ramën, ky është një sinjal pozitiv se operacioni për rikthimin e fëmijëve të tjerë.

“Me Gjeneralin Abass përpara kthimit në atdhe bashkë me fëmijët, për ta falenderuar për ndihmën e tij të paçmueshme, si edhe për të konfirmuar sy më sy vijimin e operacionit për kthimin e fëmijëve të tjerë”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet