Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Panik në futboll, infektohet me COVID-19 presidenti i FIFA-s

Presidenti i FIFA-së, Gianni Infantino, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19.

Ky lajm është komunikuar nga ana e Federatës së Futbollit Botëror, ku thuhet:

“Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, mori konfirmimin sot se ai ishte pozitiv me Koronavirusin.

Presidenti i FIFA-s, i cili ka simptoma të lehta, menjëherë u vetë-izolua dhe do të qëndrojë në karantinë për të paktën dhjetë ditë.

Të gjithë njerëzit që kanë rënë në kontakt me presidentin e FIFA-s ditët e fundit janë informuar dhe u është kërkuar të marrin masat e nevojshme.

FIFA i uron sinqerisht Presidentit Infantino një shërim të shpejtë!”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet