Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Khabib luftoi me këmbë të thyer, fotoja zulon gjithcka

Ndeshja e famshme e Khabib Nurmagomedov vazhdon te komentohet pasi sportisti përsëri la publikun sportiv pa koment pasi mposhti me lehtësi Justin Gaethje.

Ai i dha fund Gaethje në raundin e dytë dhe kështu arriti një fitore të re, dhe pastaj njoftoi se kjo ishte lufta e tij e fundit në karrierë, përcjell lajmi.

Pas luftës, kreu i UFC, Dana White, u trondit nga deklarata se Khabib luftoi me një këmbë të thyer. Nëse ka pasur ndonjë që nuk beson, Kabib tani e ka provuar atë.

Dy javë më parë, Khabib theu gishtin e këmbës dhe e fotografoi në mënyrë që ta postonte pas luftës.

Khabib nuk donte ta përmendte atë para luftës në mënyrë që të mos arsyetohej në rast humbje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet