Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Horrori në Rusi, vritet modelja dhe më pas i pritet gishti për të zhbllokuar telefonin

Një ngjarje e rëndë ka alarmuar Rusinë. Modelja 34-vjeçare Ekaterina Antoncheva është gjetur e vdekur.

Sipas mediave të huaja e reja u gjet e vdekur në shtëpinë e saj ndërkohë që njëri gisht i njërës dorë i ishte prerë.

Trupi i pajetë u gjet nga i dashur i saj kur u kthye nga një udhëtim pune.

Mediat e huaja, thonë se Antoncheva, e cila punonte në Institutin e Teknologjisë të Shën Petersburgut, merrej edhe me modeling dhe sipas burimeve të policisë, 34-vjeçarja është mbytur.

Ndërkohë në lidhje çështjen është arrestuar një 36-vjeçar i identifikuar si , Artyom, pasi policia ka gjetur në shtëpinë e të riut gishtin e prerë të viktimës, që sipas hetimeve ishte përdorur nga autori i krimit për të zhbllokuar telefonin e saj.

Policia thotë se Artyom ka fshirë mesazhet që shkëmbeu me 34-vjeçaren, ndërkohë për të mbuluar gjurmët e vrasjes 36-vjeçari, pasi kishte zhbllokuar telefonin, u dërgoi mesazhe shefave të Antonçevës në të cilat ai shkruante se ajo ishte e sëmurë dhe për këtë ajo nuk mund të vinte në punë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet