Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bum infektimesh nga koronavirusi në Korçë, mes tyre një mësues dhe një infermier

Ministria e Shëndetësisë, raportoi se ditën e sotme janë konfirmuar pozitiv me koronavirus 11 persona.

Mësohet se mes të infektuarve që janë prekur nga sëmundja vdekjeprurëse janë një mësues dhe një infermier.

Në Korçë që prej fillimit të emergjencës shëndetësore deri më tani janë infektuar 506 persona dhe kanë humbur jetën 25 të tjerë.

Në të gjithë shqipërinë që prej fillimit të pandemisë deri më tani kanë humbur jetën 487 persona dhe janë infektuar 19,729 të tjerë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet