Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

A do të luajë Ronaldo ndaj Barcelonës? Ky është lajmi i fundit

Skuadra e Juventusit raportohet se po i pret testet e reja për Covid-19 për të kuptuar nëse Cristiano Ronaldo do të ketë mundësi të luajë kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve.

Ylli portugez ka munguar në tri ndeshjet e fundit të Juventusit, ndërmjet kampionatit dhe garave evropiane për shkak se ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Një vendim i ri në lidhje me këtë çështje pritet të merret me së largu nesër në mëngjes, derisa dëshira e Ronaldos është shumë e madhe për të luajtur kundër Lionel Messit.

“Ai ishte me ne sot në mëngjes, por për të kuptuar më shumë duhet të presim rezultatet tjera të testit të cilat mendoj se do të publikohen sonte në mbrëmje.”, deklaroi trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo.

Ndeshja ndërmjet Juventusit dhe Barcelonës zhvillohet nesër me fillim nga ora 21:00.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet