Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vritet 50-vjecari Ahmet Toska në Fier, FNSH rrethon qytetin

Ahmet Toska, 50-vjeç eshte vrarë mëngjesin e sotëm në Fier rreth orës 06:00, në lagjen “Sheq i Madh”.

Policia tha se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet armë A. T., 50 vjeç banues në lagjen “Sheq i Madh”. Ky i fundit është vrarë me armë zjarri.

Në vendngjarje ka mberritur grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e autorit dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Forcat e rendit kane ngritur pika kontrolli në të gjitha hyrje daljet e qytetit dhe po vijon krehja e zonës nga shërbimet e Policisë Fier dhe FNSH Fier.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet