Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pogradec, makina përplas këmbësorin, i plagosuri niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Pogradec ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

Mësohet se i plagosuri është transportuar me urgjencë drejt spitalit.

Ndërkohë policia ndodhet në vendgjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet