Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Meta i bashkohet grevës së naftëtarëve: Të zgjidhet sa më shpejtë pa u përshkallëzuar situata

Grevës së naftëtarëve i është bashkuar dhe Presidentin Ilir Meta teksa në bashkëbisedim me mediat i bën thirrje qeverisë që të reagojë sa më shpejt në zgjidhjen e kërkesave të tyre.

“Për të dialoguar sa më parë për një zgjidhje sa më të pranueshme. Pa u përshkallëzuar kjo stiuatë pa pasoja. Është e rëndësishme të bëhet çdo pëpjekje shtetëror dhe njerëzor që të zgjidhet kjo çështje e rëndë sociale” – tha Meta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet