Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Më jep 1 mln euro, s’ka bir k**** që më akuzon”, plas mes Gjekmarkajt dhe Murrizit

Një letër që Myslim Murrizi e ka nxjerrë edhe në Parlamentin e Shqipërisë, sipas deputeti tregon që nuk je spiun.

I ftuar në studion e “Open”, Murrizi i tha analistit Andi Bushati që ta lexonte dhe pyeti Agron Gjekmarkajn, nëse edhe ai e kishte marrë.

Ky i fundit, tha se nuk kishte pse të merrte letra për të vërtetuar që nuk ishte spiun, por e ftoi Murrizin të përballej me të në gjyq.

Pjesë nga biseda

Myslim Murrizi: Kam një letër, ja mere lexoje (ja jep Bushatit), nuk jam spiun…

Andi Bushati: po këtu thotë që ka spiunë…

Myslim Murrizi: Ata që s’e kanë këtë, janë spiunë, kaq, e ke marrë ti? (pyet Agron Gjekmarkajn)

Agron Gjekmarkaj: Jo s’e kam marrë,

Myslim Murrizi: Ore, çfarë të them ty…

Agron Gjekmarkaj: po s’ka shanse të më akuzojë njeri mua, hajde ikim në gjyq e më jep 1 mln euro… S’ka bir nënë e
bir kur*e që më akuzon mua për spiun.

Myslim Murrizi: S’më vë dot gjobë mua….S’po të akuzoj.

Agron Gjekmarkaj: S’e bën dot, çoje në gjyq

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet