Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kryemadhit i shpëton goja në emision: Nuk bërtas dot, jam operuar

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar pa dashje se ka kryer një tjetër ndërhyrje kirurgjikale. E ftuar në studion e ‘Opinion’ teksa po debatonte me Mentor Kikinë, Kryemadhi e ndërpreu atë.

Kikia kërkoi të vazhdonte fjalën, teksa tha se s’kishte nevojë për të bërtitura. Këtu Kruyemadhi zbuloi se kishte kryer një tjetër ndërhyrje.

“Nuk bërtas dot, çuditërisht sot s’po bërtas dhe kjo për shkak të një ndërhyrjeje kirurgjikale,”- tha Kryemadhi pa dhënë më shumë detaje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet