Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dekreti i kthyer i Metës, Kuvendi mblidhet të martën për ndryshimet në kodin zgjedhor

Pavarësisht deklaratave nga rradhët e përfaqësuesve të BE, Kuvendi i Shqipërisë pritet të votojë të martën ndryshimet në Kodin Zgjedhor pas kthimit në Kuvend nga Presidenti Ilir Meta.

Kodi Zgjedhor është futur në diskutimet e rendit të ditës së nesërme të Komisionit për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, në orën 12:00.

Mazhoranca pritet të kalojë menjëherë në votim në seancën plenare të rradhës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet