Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bie nga çatia e banesës 60-vjeçari në Maliq, dërgohet në spital me plagë të shumta në trup

Një 60-vjeçar ka rënë nga çatia e banesës së tij në fshatin Rrëmbec të Maliqit.

Ka rënë shtetasi B. M., i cili ka qenë duke punuar në çati, kur nga pakujdesia ka rrëshqitur dhe ka rënë, duke marrë plagë të shumta në trup.

Menjëherë pas ngjarjes 60-vjeçari është transportuar në spital, nga ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po punon për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet