Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidenti i tmerrshëm/ Fuoristrada i zë rrugën, autobusi dy-katësh e merr përpara (VIDEO)

Këto janë pamjet shokuese kur një autobus dy katësh përplas një makinë SUV pasi kjo e fundit i zuri rrugën.

Dy aero-ambulanca u dërguan menjëherë në autostradën A68 të Manchester pasi tre persona mbetën të plagosur rëndë nga aksidenti i tmerrshëm i së dielës.

Dawn Smith, bashkëshorti i së cilës po i jepte autobusit, zbuloi se ai po rikuperohet. “Nuk më besohet që arrita ta sjell bashkëshortin tim sërish në shtëpi pas atij aksidenti,” tha ajo.

Në pamje dukej makina fuoristradë që vjen nga jashtë rrugës dhe i zë korsinë autobusit dy katësh, duke shkaktuar më pas një katastrofë të vërtetë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet