Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

’11 X 2 = 24′, Rama ironizon Pampurin: Tabela e shumëzimit në PD ka virusin lule më lule

Matematika vijon të mos jetë pika e fortë e Partisë Demokratike teksa ka ardhur dhe gafa e radhës.

Por këtë herë jo nga kryetari Basha, por nga ish-deputetja Oriola Pampuri. Kryeministri Rama ka shpërndarë një video të saj gjatë një konference për shtyp ku thotë se 11 X 2 = 24.

Rama shkruan në Instagram se tabela e shumëzimit në PD ka virusin lule më lule.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet