Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Veliaj krah Carlo Bollinos: Meta mbron mediat që ngrihen me trafikun e drogës

Pas kryeministrit, Edi Rama ka reaguar edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Në rrjetet sociale, Veliaj shkruan se Presidenti Ilir Meta mbron mediat gjobëvënësve të ngritura me trafikun e drogës dhe sulmon troç-mediat që hetojnë trafikun e pasaportave.

“Çudira Presidenciale, mbron gjobë-mediat që ngrihen me trafikun e drogës dhe sulmon troç-mediat që hetojnë trafikun e pasaportave!

Solidaritet me Albën, Carlon e këdo që refuzon bullizmin e një pakice të lodhur rrënojash morale në emër të shumicës së ndershme të vendit”, shkruan Veliaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet