Veliaj krah Carlo Bollinos: Meta mbron mediat që ngrihen me trafikun e drogës

Politikë
Veliaj krah Carlo Bollinos: Meta mbron mediat që ngrihen me trafikun e

Pas kryeministrit, Edi Rama ka reaguar edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Në rrjetet sociale, Veliaj shkruan se Presidenti Ilir Meta mbron mediat gjobëvënësve të ngritura me trafikun e drogës dhe sulmon troç-mediat që hetojnë trafikun e pasaportave.

“Çudira Presidenciale, mbron gjobë-mediat që ngrihen me trafikun e drogës dhe sulmon troç-mediat që hetojnë trafikun e pasaportave!

Solidaritet me Albën, Carlon e këdo që refuzon bullizmin e një pakice të lodhur rrënojash morale në emër të shumicës së ndershme të vendit”, shkruan Veliaj.

ME TE LEXUARAT