Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tentoi të përdhunonte italianen në makinë, dënohet me 5 vite burg shqiptari

Një 56 shqiptar është arrestuar në Itali pasi akuzohet për përdhunim ndaj një gruaje.

Sipas mediave italiane, 56-vjeçari banues në provincën e Chietit në Italia u ndalua pas një urdhër arresti nën akuzën e dhunës seksuale.

Ngjarja daton në vitin 2015 kur 56 vjeçari kishte marrë në makinë gruan dhe më pas ka tentuar të abuzojë seksualisht me të.

Sipas policisë shqiptari fillimisht kishte puthur në buzë shqiptaren pa dëshirën e saj dhe kishte tentuar të kryente marrëdhënie me te , por pas disa përpjekjeve ajo kishte mundur që të shpëtonte nga dhuna e shqiptarit dhe më pas e ka raportuar në polici.

Mënjëherë më pas procesit gjyqësor, shqiptari është shpallur fajtor. Gjykata e ka dënuar me 5 vite e 6 muaj burg shqiptarin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet