Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Të shtrenjtët e mi”, si rrallëherë, Elvana Gjata shfaqet me prindërit e saj

Edhe pse të shumtën e kohës është jo aktive në rrjetet sociale këtë herë këngëtarja Elvana Gjata ka zgjedhur të ndajë një foto familjare ku shfaqet me prindërit e saj.

Krahas fotos së publikuar në Instastory, ajo shkruan se është falenderuese dhe mirënjohese çdo ditë për ta.

“Të shtrenjtët e mi, në këto kohë të vështira qëndroni sa më pranë familjes suaj dhe gëzohuni me ta.

Jam çdo ditë falenderuse dhe mirënjohëse për ta.

Zoti është i mrekullueshëm”, ka shkruar këngëtarja krah postimit në ‘Instastory’ ku shfaqet e veshur sportive së bashku me mamin dhe babin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet