Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Të puth duart e tua të shenjta”, Arilena Ara zbulon mesazhin për nënën e saj

Këngëtarja njohur Ariela Ara ka publikuar mesazhin që i ka dërguar nënës së saj në ditën e lindjes.

Ajo i ka dërguar nënën së saj mesazhin plot dashuri sapo akrepat shënuar orën 00:00. Nënën, ajo e cilëson si bekimin më të madh në tokë.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Zoti të bekoftë me lumturi të pashtershme!

Uroj që portreti dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të qeshur dhe unë të jem aty t’i përqafoj përjetësisht…

Të puth duart e tua të shenjta që më kanë përkëdhelur jetën.

Gëzuar shpirt, sot festojmë për bekimin më të madh në tokë, NËNËN. Të dua”, shkruan këngëtarja në mesazhin e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet