Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kontrolli për maskat, të rinjtë sulmojnë me gurë e shkopinj policët

Momente paniku u përjetuan pasditen e kësaj të enjteje në Piazza Attias, në zemër të Livornos, ku disa të rinj sulmuan me grushta, shkelma, gurë e shkopinj policët.

Ata po kryenin kontrolle për maskat dhe për të shmangur grumbullimet. Por hasën në një grup të madh të rinjsh të pabindur që nuk nguruan të sulmonin uniformat.

Policët kishin shkuar në zonë pas një njoftimi se aty po luhej futboll, me muzikë të lartë. Deri tani, të paktën dy të rinj janë shoqëruar në komisariat.

https://youmedia.fanpage.it/video/aa/X4_JFOSwVXG543i7

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet