Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ Mesazhi i koduar i Greg Ramës: “Kushedi sa herë…”

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu, ka dhënë një mesazh të “koduar” nga Instagrami, teksa ka lënë të nënkuptohet se dikush e ka telefonuar shumë herë, por nuk e ka gjetur të disponueshëm.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Rama ka shkruar pikërisht këto fjalë, pa zbuluar personin që ia ka dedikuar.

“Kushedi sa herë numri që ti ke kërkuar nuk ishte i arritshëm për momentin,”- shkruan Gregu në një foto në Instastory.

Me kë ta ketë vallë djali i numrit ‘një’ të qeverisë?

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet