Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fifi shuan dyshimet, konfirmon lidhjen me partnerin e saj

Këngëtarja e njohur, Fifi ka konfirmuar lidhjen me partnerin e saj.

Pak muaj më parë, ajo bëri një postim në “Instastory”, ku shkruante se kërkonte vetëm vëmendjen e një personi dhe se mund të bëhej çdo gjë, edhe palaço, vetëm që të ishte me njeriun e saj të zemrës.

Ky postim tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, pasi në postimin në fjalë, ajo i bëri “tag” një personi me emrin Xhuljo Tabaku.

Veprimi i fundit i këngëtares forcoi akoma më shumë këto dyshime.

Në llogarië e saj në Instagram, Fifi ka larguar të gjithë personat që i ndiqte, duke e ndjekur vetëm Xhuljo Tabakun.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet