Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Silva Bino pas shërimit nga COVID: Nuk mbushesha me frymë, më mungonte oksigjeni

Ministrja e Shëndetësisë Orgerta Manastirliu përmes një video në Facebook, shkruan, për të gjithë ata që kanë dyshime për ekzistencën e virusit, do u ftonte të dëgjonin prof.

Silva Binon me eksperiencën e saj në përballje me COVID19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet