Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkrumbohet në ecje makina në Fier-Vlorë, shpëton drejtuesi i mjetit

Një automjet u shkrumbua nga zjarri pasditen e se shtunes pasi mori flakë në ecje e sipër në aksin Levan- Ura e Mifolit.

Drejtuesi i automjetit tip “Reno” me targa AA001DM dhe një pasagjer që udhëtonte me të kanë mundur të dalin në kohë nga makina, duke shpëtuar pa lëndime.

Informacioni paraprak i policisë:

Sot rreth orës 17:50, aksin rrugor Fier-Vlorë, në ecje e sipër ka marë flakë automjeti tip “Reno” me drejtues shtetasin A.X., 28 vjeç, banues në Novoselë, Vlorë.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet