Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Plagosën me thikë 23-vjeçarin, arrestohen dy të rinjtë në Librazhd

Dy të rinj kanë rënë në pranga në Librazhd, pasi akuzohen se kanë plagosur me thikë një bashkëmoshatar. Ngjarja ndodhi në fshatin Hotolisht.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasit me inicialet M.Ç., 21 vjeç, dhe D.Ķ., 23 vjeç, banues të dy në fshatin Kokrevë, akuzohen se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, pas një konfliktit të çastit për motive të dobëta kanë goditur me mjet të mprehtë thikë shtetasin F.D., 23 vjeç, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

Si dhe u procedua penalisht në gjendje të lirë për veprën penale “Moskallzim krimi”, shtetasin K.K., 20 vjeç, banues në fshatin Dardhë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet