Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gara për BKH, Kim: Urime kandidatëve fitues

Në përfundim të procesit të testit për aftësitë fizike, Ambasada amerikane në Tiranë ka reaguar pas mbylljes se fazës së radhës të përzgjedhjes së kandidatëve për Byronë Kombëtare të Hetimit.

Përmes një postimi ambasada uron kandidatët që ia dolën për në raundin e radhës. Në postim shënohet se jo të gjithë ia dolën ta kalonin fazën “pasi procesi është i vështirë, por i nevojshëm për të gjetur më të mirët e Shqipërisë.” Kandidatët e kualifikuar, më 26 tetor do t’i nënshtrohen Testit të Esesë me shkrim në në Pallatin e Kongreseve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet