Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E presin jashtë zyre, gjimnazistët foto me Bashën në selinë e PD-së

Një grup gjimnazistësh që ndodheshin në selinë e Partisë Demokratike, për një aktivitet me FRPD-së, e kanë mbyllur aktivitetin duke bërë një foto me liderin e opozitës.

Ata kanë pritur Bashën teksa ky i fundit dilte nga zyra e tij.

Për disa minuta Basha bisedoi me gjimnazistët e shkollës ‘Sandër Prosi’ dhe ‘Petro Nini Luarasi’ dhe më pas kanë pozuar para aparatit dhe telefonave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet