Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Covid-19 hyn në KPK, pozitiv një komisioner, pritet përgjigja e tamponit për 11 të tjerë

Një nga anëtarët e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit ka rezultuar me koronavirus.

Duke marrë shkas nga rasti në fjalë, mësohet se 11 komisionerë të tjerë të këtij institucioni i janë nënshtruar testit, për të parë nëse do jenë infektuar apo jo.

Teksa janë në pritje të përgjigjes, ajo çka nuk dihet është fakti nëse do të vijojë puna në këtë institucion apo jo. Kujtojmë se dje në vendin tonë u identifikuan 306 raste, ndërsa humbën jetën 4 persona.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet