Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U përjashtua nga Për’puthen se bullizoi konkurrentët, vjen reagimi i parë nga Shqipja

Shqipja u përjashtua nga produksioni i emisionit “Pwrputhen”, por mnenjëherë më pas bukuroshja brune ka reaguar në rrjetet sociale.

Teksa ka publikuar një foto nga studio e “Për’puthen” 28-vjeçarja e ka shoqëruar me përshkrimin: “Çdo gjë ka kohën e vet dhe çdo gjëje i vjen fundi”.

Nuk e dimë nëse Shqipja do të kërkojë apo jo falje publike, por kjo duket si një ‘ndarje zyrtare’ e Shqipes me Për’puthen.

Vendimi për përjashtimin e 28-vjeçares është marrë pasi Shqipja bullizoi Gracionon, për faktin se është biseksual, dy vajzat, Tean për peshën e saj dhe Anën për flokët.

Moderatorja Bora Zemani deklaroi se produksioni i ka kërkuar Shqipes që të kërkojë falje publike për mesazhet jo të duhura të përcjella përmes fjalorit dhe sjelljes së saj, pasi nuk i shërbejnë audiencës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet