Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Takon trafikantë të OFL-së skutave/ Meta-Ramës: Nëse arrin ta faktosh unë jap dorëheqjen

KORÇË- Kreu i shtetit, Ilir Meta i është rikthyer temës së vjetër, akuzës së kryeministrit Edi Rama se takohet skuatave me “persona të OFL-së”.

Meta tha se kjo nuk ka ndodhur, madje sfidon Ramën se nëse arrin ta faktojë këtë gjë, do japë dorëheqjen.

“A tha para një jave kryeministri aktual që Ilir Meta takon persona të botës së krimit. I thashë , kë kam takuar, thuaji edhe shqiptarëve edhe Asamblesë tënde që të mos e kthejmë në një asamble tradhtare.

Ju e dini si i përgjigjet populli asamblesë tradhtare, me top. Unë jam gjithë kohës i shoqëruar nga garda e Republikës.

Nëse unë kam takuar një njeri të botës së krimit unë jap dorëheqjen fare”, tha Meta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet