Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pas Lombardisë edhe Milano në shtetrrethim, zbrazen rrugët e qytetit

Në orën 23:00 në Milano është vendosur gjendja e shtetrrethimit por që në 9:00 qyteti ka filluar të zbrazet.

Vendosja e gjendjes së ndalimit të qarkullimit ka rikthyer heshtjen në rrugët e qytetit italian, duke rikthyer edhe njëherë imazhet e muajit mars.

Në orën 23:00 hyri në fuqi masa që ndalon qarkullimin e njerëzve në territorin e Lombardisë, në baza të urdhrit të qeverisë për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Kudo është qetësi e cila thyhet vetëm nga kalimi i makinave të policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet