Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nxënësi me Covid shkon në shkollë, klasa në Tiranë i rikthehet mësimit online

Një grup nxënësish të klasës së 8-të në shkollën 9-vjeçare “Fan Noli” në Tiranë i rikthehen mësimit online.

Shkak për këtë është bërë rikthimi në ambjentet e shkollës të një nxënësi, i cili vetëm pesë ditë më parë kishte rezultuar pozitiv në testin anti-Covid.

Sipas asaj që mësohet, nxënësi kishte refuzuar ti nënshtrohej karantinimit 14-ditor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet