Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Një i plagosur, zbulohet pse nisi sherri i dhunshëm në Librazhd, autori prangoset nga policia

Policia ka zbardhur detaje të reja në lidhje me sherrin mes të rinjve në qendër të fshatit në Librazhd, pranë komunës Hotolisht.

Burime bëjnë me dije se Fatmir Duka është plagosur nga Mikel Cota pas një konflikti për ngacmimin e motrës.

Shtetasi Mikel Cota është ndaluar nga policia. Ndërsa Duka është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë për të marrë ndihmën mjekësore.

Informacion paraprak:

Nje sherr banal midis te disa te rinjve ka ndodhur ne fshatin Hotolisht ku si pasoje ka mbetur I plagosur me mjet te mprehte nje I ri me iniciale F. D.

I riu ka mare mjekimin ne spitalin e Librazhdit dhe po niset drejt Tiranes per mjekim te specializuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet