Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Meta çoi në ‘Venecia’ ndryshimet në Kodin Zgjedhor me kërkesë të Bashës/ Bardhi: Akt i pjekur

Akt i pjekur e ka quajtur sekretari i PD-së, Gazment Bardhi dërgimin në Venecia të ndryshimeve në Kodin Zgjedhor.

“Është një akt i pjekur në vazhdën e politikës por edhe një mundësi e mirë për të rikthyer gjithëpërfshirjen për eleminimin e deformimeve të rënda kushtetuese. Zgjedhjet e lira janë shërbimi më i mirë që qeveria e ka detyrim që t’ua mundësojë qytetarëve”, tha Bardhi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet