Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mësuesi ngacmon seksualisht nxënësen: Më dha detyrë shtëpie të ndahem nga i dashuri

E padëgjuar më parë, por një mësues në Britani ika dhënë detyrë shtëpia një nxënësje që të ndahet nga i dashuri. Sipas “The Sun”, James Hume madje ofroi të shkruante një skenar për të.

Por mësuesi mohoi të kishte ndonjë motiv seksual, duke këmbëngulur: “Ishte një shaka”.

Sidoqoftë, një nxënëse tjetër pohoi se ai i masazhoi shpatullat dhe i fërkoi pjesën e rripit të sytjenave në shpinë.

Ajo tha se ai gjithashtu vendosi dorën e tij mbi të sajën ndërsa ajo po përdorte një maus kompjuteri. Por ai i mohon pretendimet e saj duke thënë se ai e preku atë vetëm si një gjest mbështetjeje.

Hume, i martuar, përballet me akuza për sjellje të papranueshme profesionale.(burimi:gazetashqip)

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet