Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Macron bën parashikimin: Do të jetojmë deri në verë me COVID-19

Presidenti francez Emmanuel Macron ka bërë një parashikim jo optimist lidhur me situanën e pandemisë.

Macron ka thënë se me Covid-19 do të duhet të jetojmë deri në verën e ardhshme, përcjell abcnews.al.

Gjatë një vizite në spital, Macron vuri në dukje se ishte shumë herët për të vendosur nëse do të kishte një bllokim të ri të plotë ose të pjesshëm.

Ai shtoi se nuk ka në plan të kufizojë ndalimin e trafikut që është vendosur në Francë, por përkundrazi po mendon ta zgjasë atë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet