Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Humbi kontrollin e makinës, shoferi i plagosur niset me urgjencë për Tiranë

Policia ka dhënë detajet rreth aksidentit të ndodhur sot në autostradën Lezhë-Shkodër.

SIpas policisë shtetasi me iniciale Q.Gj ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga e si pasojë është lënduar. Menjëherë më pas është transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

“Në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në afërsi të fshatit Balldre ,drejtuesi i mjetit tip “Benz ” shtetasi Q.Gj.,ka humbur kontrollin e mjetit duke dale nga rruga, ku për pasojë ka marrë demtime dhe është transportuar në spitalin e Traumës, Tiranë.

Grupi hetimor në vendgjarje po punon për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet