Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Edi Rama kujton me këtë foto 10-vjetorin e martesës me Lindën

Kryeministri Edi Rama publikoi një dedikim romantik me një foto në 10-vjetorin e martesës me Linda Ramën.

Rama ka ndarë një foto në rrjetet sociale ku shfaqet duke shkëmbyer puthje me të shoqen Linda Rama teksa të dy të veshur me të bardha.

Foto permban edhe buqeta të medha lulesh që Lindes i jane dhuruar nga bashkëshorti.

10 vite më parë Edi Rama dhe Linda i thanë “Po” njëri tjetrit nderkohe tani ata jane prindër të një djali, Zahos.

Rama dhe Linda kanë secili fëmijë nga martesat e mëparshme, konkretisht Gregun dhe Rean.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet