Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Digjet makina në Elbasan, policia nis hetimet

Nje automjet i parkuar eshte djegur ne Elbasan nderkohe qe policia ka nisur hetimet per ngjarjen.

Elbasan/ Informacion paraprak

Në orët e para të mëngjesit, në lagjen “Haxhias”, Elbasan, është djegur mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit Xh.Ç., cili ishte i parkuar pranë banesës dhe si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet